دانلود برنامه و مقالات روز

دانلود انواع نرم افزار های روز دنیا

دانلود برنامه و مقالات روز

دانلود انواع نرم افزار های روز دنیا

۸ مطلب در آبان ۱۳۹۴ ثبت شده است

تحقیقات بازاریابی و تاثیر آن در برنامه فروش

فرزاد هاتفی | پنجشنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۴، ۰۹:۳۶ ق.ظ

تحقیقات بازاریابی می‌تواند برای یک کسب‌وکار مشخص کند که چه محصولات یا خدمات جدیدی ممکن است سودآور باشند و برای محصولات و خدماتی که در حال حاضر در دسترس هستند، مشخص می‌کند که آیا آنها توقعات و نیازهای مشتریان را برآورده می‌سازند یا خیر.تبلیغات در مطبوعات، مجلات، تلویزیون، بنرهای در سطح شهر، سایت‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی (مثل فیس بوک، توئیتر)، ایمیل مارکتینگ، بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجوگر (SEO)، کمپین‌های تبلیغاتی و… عباراتی هستند که روزانه بسیاری از آن‌ها را می‌شنویم و در مورد اثرگذاری هر یک در رسانه‌های مختلف صحبت می‌شود.صاحبان کسب و کارهای کوچک، با تحقیق برای یافتن پاسخ سوالات خاص، می‌فهمند که آیا نیازی به تغییر در طراحی بسته بندی‌شان یا روش‌های تحویل کالا یا خدماتشان وجود دارد و آیا باید خدمات اضافی ارائه کنند یا خیر.

  • فرزاد هاتفی

انواع شبکه ها و نحوه چیدمان رایانه

فرزاد هاتفی | چهارشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۴، ۱۲:۰۰ ب.ظ

شبکه به دو یا چند کامپیوتر گفته می شود که به وسیله کابل یا خطوط تلفن به هم متصل شده و قادر به ارتباط با یکدیگر و استفاده از منابع* یکدیگر مثل داده ها ، برنامه ها و سایر منابع سخت افزاری مثل چاپگر می باشد. تا یک دهه پیش دلایل اصلی برای اتصال کامپیوترها این بود که چند کامپیوتر ارزان قیمت با حداقل امکانات بتوانند از یک کامپیوتر پر قدرت مرکزی خدمات دهنده به طور مشترک بهره گیرند و همه کامپیوترها بتوانند از یک چاپگر مرکزی استفاده کنند و همچنین همگی از یک نسخه نرم افزار گران قیمت که در کامپیوتر مرکزی وجود داشت به طور اشتراکی بهره گیرند و لذا هدف اصلی، اشتراک در منابع و صرفه جویی در هزینه بود.

  • فرزاد هاتفی

آشنایی با انواع روترها در شبکه های کامپیوتری

فرزاد هاتفی | سه شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۰:۳۸ ب.ظ
راهنمای خرید سوئیچ شبکه

اینترنت یکی از بزرگترین پیشرفتهای صنعت ارتباطات در قرن بیستم می باشد. اینترنت به افراد اجازه می دهد تا در طی چند ثانیه برای هم Email بفرستند و مطالب مختلف را در سایتهای مختلف بخوانند. ما به دیدن قسمتهای مختلف اینترنت مانند صفحه های وب، پیامهای Email و فایلهای download ی که اینترنت را به یک رسانه پویا تبدیل کرده اند عادت کرده ایم. اما هیچ یک از اینها هرگز به کامپیوتر شما نمی رسند مگر به کمک قطعه ای که حتی ممکن است شما هیچگاه آن را ندیده باشید. در حقیقت اکثر مردم هرگز رو در ماشین با تکنولوژیی که به صورت عمده موجب وجود اینترنت است نایستاده اند.
  • فرزاد هاتفی

آشنایی با مقدمات یک شبکه ی کامپیوتری

فرزاد هاتفی | سه شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۵۹ ق.ظدر شبکه ای که از توپولوژی باس استفاده می شود، همه کامپیوترها پشت سر همدیگر و در یک خط، توسط کابل شبکه به یکدیگر متصل شده اند. سیستم های اترنت قدیمی برای توپولوژی باس از کابل های کواکسیال استفاده می کردند که امروزه دیگر به ندرت به چشم می خورند. کابل کشی یک شبکه باس به دو صورت می تواند باشد

  • فرزاد هاتفی

شرکت سیسکو و ساخت روترهای سخت افزاری

فرزاد هاتفی | سه شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۴، ۱۱:۳۶ ق.ظ


شبکه کامپیوتری استانداردآیا شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمانی که در آن کار می کنید استاندارد است و آیا اطلاعات شما در سرور شبکه امن می باشد. در یک سوال کلی تر ، آیا شبکه کامپیوتری استاندارد را می شناسید و با فاکتورهایی که در یک شبکه ایمن رعایت می شوند آشنا هستید؟ نوشتاری را که در پیش رو دارید چکیده و کلیاتی است که در یک شبکه استاندارد باید پیاده سازی شوند و امکان اجرایی کردن آن ها در کشورمان ایران مهیا است.

  • فرزاد هاتفی

مقاله استراتژی مشاوره و طراحی شبکه

فرزاد هاتفی | شنبه, ۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۰۸ ب.ظ


استفاده از شبکه های کامپیوتری در چندین سال اخیر رشد و به موازات آن سازمان ها و موسسات متعددی اقدام به برپاسازی شبکه نموده اند. هر شبکه کامپیوتری می بایست با توجه به شرایط و سیاست های هر سازمان ، طراحی و در ادامه پیاده سازی گردد .شبکه ها ی کامپیوتری زیرساخت لازم برای استفاده از منابع فیزیکی و منطقی را در یک سازمان فراهم می نمایند . بدیهی است در صورتی که زیرساخت فوق به درستی طراحی نگردد، در زمان استفاده از شبکه با مشکلات متفاوتی برخورد نموده و می بایست هزینه های زیادی به منظور نگهداری و تطبیق آن با خواسته ها ی مورد نظر( جدید) ، صرف گردد ( اگر خوش شانس باشیم و مجبور نشویم که از اول همه چیز را مجددا" شروع نمائیم !) . یکی از علل اصلی در بروز اینچنین مشکلاتی ، به طراحی شبکه پس از پیاده سازی آن برمی گردد. ( در ابتدا شبکه را پیاده سازی می نمائیم و بعد سراغ طراحی می رویم ! )

  • فرزاد هاتفی

مقالات : آشنایی با مبانی و نگهداری شبکه کامپیوتری

فرزاد هاتفی | شنبه, ۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۸:۰۲ ب.ظ


امروزه با گسترش پیچیدگی های فنی و مدیریتی زیرساخت های فناوری اطلاعات، به جهت افزایش بهینگی، بهره وری حداکثری از ظرفیت ها و بالاخص تحت پوشش قرار دادن نیازمندی های کسب و کاری، لازم است تا به صورت مدون و متداول فعالیت های پشتیبانی و بهینه سازی در بخش های مختلف زیرساخت فناوری اطلاعات انجام پذیرد. چنین رویکردی، باعث میگردد تا یکپارچگی و بهینگی زیرساخت فناوری اطلاعات و بخشهای مختلف آن حفظ گردد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که در صورت استحلاک تدریجی یکپارچگی یک زیرساخت فناوری اطلاعات، کارایی و کیفیت تحت پوشش قرار گرفتن نیازمندی های کسب و کاری به شدت تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. بدیهی است که هر چه گستره و پیچیدگی های یک زیرساخت فناوری اطلاعات بیش تر باشد این امر بیش تر مشاهده می گردد و لزوم انجام فعالیت های پشتیبانی و نگهداری شبکه با کیفیت و مدیریت استاندارد اهمیت بیش تری خواهد داشت.
  • فرزاد هاتفی

معرفی خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه و دانلود نرم افزار کمکی

فرزاد هاتفی | شنبه, ۲ آبان ۱۳۹۴، ۰۷:۵۳ ب.ظ

 پشتیبانی انواع شبکه های کامپیوتری  مسائل شبکه های کامپیوتری از جمله مشکلاتی است که شرکت های بزرگ و کوچک با آن ها مواجه هستند. سازمان ها و شرکت ها معمولاً مشکلات زیادی از جمله خراب بودن برخی از کامپیوتر ها، شناسایی نشدن برخی از کامپیوتر ها در شبکه، آشنا نبودن با انواع تکنولوژی های کاربردی، مشکلات امنیتی، قابل دسترسی نبودن پرینترها و … روبرو هستند که نه تنها اتلاف وقت و هزینه های زیادی را موجب می شود، بلکه باعث عدم تمرکز برروی کار اصلی شرکت ها نیز خواهد شد.  سرویس نگهداری ما به شما اطمینان خواهد داد که از تمام کامپیوتر های شما نگهداری نموده و شبکه داخلی شرکت شما را به صورت دوره ای تنظیم و بررسی نماید تا به شبکه ای پایدار تبدیل شود. بدین ترتیب با صرف هزینه ای اندک از بابت مشکلات و مسائل شبکه های داخلی آسوده خاطر خواهید بود.  شبکه های که توسط آوا پردازش راه اندازی می شوند به مدت یک ماه رایگان پشتیبانی خواهند شد. پس از این مدت در صورت تمایل پشتیبانی شبکه شما بصورت ماهیانه و طی قرارداد جداگانه ای انجام خواهد شد.
  • فرزاد هاتفی